RYSTA

  • All Jobs
  • Backend developer (Mean stack) in München

Backend developer (Mean stack) in München

category: Programator Web |
Expiry Date:
Budget: Budget: Not specified

IoT startup  din München cauta Backend developer (Mean stack)

Descrierea jobului:
Cautam Backend developer, un specialist in Node.Js/Express (MEAN stack), programare API, API/RESTful security. Ne adresam persoanelor care doresc sa se dezvolte pe plan profesional dar si personal.

Cautam colega / coleg ambitios, pasionat de IoT, care sa se alature unei echipe entuziaste.

Cerinte:

  • Experienta profesionala profunda in backend development, in Node.Js/Express (MEAN stack)
  • Experienta profesionala in programare API, API/RESTful security (OAuth) si cu conceptul PaaS
  • Entuziast loT si de moduri de abordare noi
  • Persoana creativa, care propune solutii la problemele intalnite
  • Cunostinte bune de limba engleza sau germana

Ce oferim:

  • Salariu competitiv
  • O echipa profesionista, open-minded, mediu de lucru motivant, pregatit pentru minti destepte
  • Ierarhii plate, poti sa vii cu idei si solutii proprii
  • Birou in inima orasului München, cu cafea si bauturi gratuite
  • Evenimente outdoor pentru comunitate e.g. hackathon, seara de film, petrecere de eliberare (release party – work hard, play hard!)

Contact:

Sven Eliasson, CTO, sven@rysta.io.
Asteptam sa trimiti CV-ul tau pe adresa de email in limba engleza sau germana.

Extra Dwoloads:
Posted: 3028 days ago
Lowest wiquote: RON0Highest wiquote: RON0
Your wiquote

    (RON)